Doç. Dr. Barış Ekici

Doç. Dr. Barış Ekici

Çocuk Nöroloji Uzmanı

Barış Ekici'ye ait yayınlar

Prof. Dr. Burak Tatlı Çocuk Nörolojisi Kliniği

Çocuk Nöroloji Kliniği 2005 yılında Prof. Dr. Burak Tatlı tarafından kurulmuş, 2014 yılında Doç. Dr. Barış Ekici‘nin katılımıyla genişlemiştir.

Doç. Dr. Barış Ekici

1 dakikalık okuma süresi

Prof. Dr. Burak Tatlı | Çocuk Nörolojisi Kliniği

Çocuk Nöroloji Kliniği 2005 yılında Prof Dr Burak Tatlı tarafından kurulmuş, 2014 yılında Doç Dr Barış Ekici‘nin katılımıyla genişlemiştir. Hedefimiz çocuk nörolojisi alanındaki tüm hastalıkların tedavisini yapabilecek bir merkez olabilmektedir. Kliniğimizde nörolojik hastalıkların tanısı için EEG ve Kraniyal Ultrasonografi yapılmaktadır. Nörolojik sorunları olan bebek ve çocukların tüm tedavisinin aynı merkezde tamamlanabilmesini hedeflediğimiz için, ekibimize 2015 yılında Fizyoterapist Burcu Softa Aydın ve Çocuk Gelişim Uzmanı Şerife Aksu katılmıştır.

2016 yılı kliniğimiz için çocuk nörolojisi alanında tam teşekkülü bir yapıya kavuşma imkanı sağlamıştır. Serebral palsi ve otizmli çocukların yoğun programlar ile tedavi edilebilmesi için Pediatric Extreme Neurological Rehabilitation merkezimiz kurulmuştur. Otizm tedavisinde kliniğimizde geliştirilen Nöroplay Yöntemi uygulanmaya başlamıştır.

Bu yapı sayesinde çocuk nörolojisi hastaları için gerekli her tedavi yönteminin uygulanabildiği Çocuk Nörolojisi Kliniği oluşturulmuştur.

Doç. Dr. Barış Ekici

Son gönderiler

Zatay Sağlık Doktorlarımız